Zmiany w oŚrodku Czystości 0
Zmiany w oŚrodku Czystości

Wracamy! 

Nasze pierwsze półrocze 2024 roku wiązało się z dużą ilością analiz, decyzji, trudnych wyborów i ostatecznie zdecydowaliśmy się zamknąć punkt stacjonarny przy Rynku Dębnickim. 

Jednocześnie spróbowałyśmy wystawiać się na eko targu, co przyniosło nam ukojenie, wizję i myśl, że nie znikniemy z mapy Krakowa na stałe. Zmiany są potrzebne, a jeżeli już czujesz, że coś "musisz bo się udusisz" to warto zaryzykować. 

Wiemy, że nie jesteśmy już tak dostępni jak wcześniej, ale jednocześnie po tych dwóch miesiącach na Targu Ekosfera Stara Piekarnia w Krakowie, widzimy, że nadal jesteście z nami <3 Dziękujemy! 

To wspaniale spotykać znane twarze, wspaniale jest też docierać do nowych osób, które dzięki obecności na targu nas poznały. 

Targ Ekosfera to miejsce z duszą, gdzie można zrobić różnorodne zakupy, głównie od ekologicznych dostawców, czujemy, że wpisaliśmy się w ten klimat i to miejsce. Jesteśmy tam dostępni w każdą sobotę między godziną 7:00 a 14:00. 

Jednocześnie uruchamiamy ponownie nasz sklep online. 

Co się w nim zmieniło?

- produkty, które były dostępne w opakowaniach oryginalnych nie są już dostępne. Skupiliśmy się na sprzedaży produktów na wagę, dlatego teraz środki czystości, produkty do prania, mydła, niektóre kosmetyki możesz kupić na wagę (minimalna ilość do 100g) a my zapakujemy je w opakowanie, okleimy etykietą i wyślemy do Ciebie w duchu zero waste.

- mydła w kostce, olejki, dezodoranty, część bestsellerowych kosmetyków nadal jest dostępna w sprzedaży. Ograniczyliśmy ich ilość, bo tak naprawdę sieć dystrybucji fajnych naturalnych marek kosmetycznych się rozrosła i jest łatwo dostępna, dlatego uznaliśmy, że nam wystarczą te, które są najbardziej pożądane i warto je mieć zawsze stacjonarnie pod ręką. 

- zmniejszyła się ilość akcesoriów do domu, wynika to głównie z naszej przestrzeni targowej i magazynowej, jednak podobnie jak z kosmetykami, zostawiliśmy w ofercie totalne bestsellery :) 

- zaczynamy realizować zamówienia online - co ważne (!) zamówienia realizujemy między sobotą, a poniedziałkiem, tzn. że składając zamówienie między poniedziałkiem, a piątkiem, wysyłka nastąpi w sobotę lub poniedziałek, w zależności od wybranej opcji dostawy. Wynika to z tego, że działamy na targu w soboty, czasem jesteśmy tam w inne dni, jednak dodatkowa praca uniemożliwia nam codzienną realizację i wysyłkę produktów. 

Mamy nadzieję, że pokochacie taką wersję naszego sklepu jaki teraz Wam oferujemy :)

Wciąż stawiamy na produkty wysokiej jakości, bezpieczne dla Ciebie, Twojej rodziny, dzieci i zwierzęcych przyjaciół! 

Które są bezpieczne dla środowiska i nie zawierają toksycznych substancji. 

 

Do zobaczenia lub usłyszenia!

Ekipa oŚrodka Czystości 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl