O sklepie

Cześć!

Jestem Joanna i to ja stoję za marką oŚrodek Czystości. To sklep, który powstał z potrzeby serca. Pragnienia, aby stworzyć przestrzeń, która pozwoli mi dołożyć małą cegiełkę do poprawy świadomości ekologicznej. Marzy mi się świat, w którym konsumenci będą podejmować odpowiedzialne wybory, a w sklepach sprzedawane będą produkty ekologiczne, etyczne, bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska. I co dla mnie szczególnie ważne – niepowiązane z testami na zwierzętach. A ponieważ wierzę, że świat najlepiej zacząć zmieniać od siebie, dlatego stworzyłam oŚrodek Czystości – miejsce, w którym będę mogła dzielić się swoją wiedzą i inspiracjami z innymi osobami.

Od dawna zgłębiałam tajniki świadomych zakupów, szczególnie tych „chemiczno-kosmetycznych”. Zawsze zwracam uwagę na to, czy dana marka jest etyczna, czy nie testuje na zwierzętach (marka jak i producenci składników) i czy jest przyjazna dla środowiska. Dlatego w oŚrodku Czystości każdy może mieć pewność, że znajdzie tylko produkty, które są bezpieczne dla ludzi i Matki Ziemi.

Środki czystości, kosmetyki oraz akcesoria, które znajdziecie w sklepie, dobieram bardzo uważnie, zwracając uwagę na kilka elementów– zarówno ich skład, jak i sposób produkcji oraz opakowanie. To produkty, z których sama korzystam na co dzień i które polecam swoim najbliższym. Wciąż szukam nowych inspiracji na rynku, aby zapewnić moim klientom możliwość bardziej etycznych i zrównoważonych zakupów.

Produkty, które tu znajdziecie, mają bardzo dobre, naturalne składy. Marki, które wspieram w sprzedaży, nie używają zbędnej chemii: konserwantów, chloru, alergenów, sztucznych barwników, fosforanów, parabenów, SLS, SLES, PEG. Są łaskawe dla środowiska, dla naszej skóry i powietrza, którym oddychamy.

Chemia też może być eko! Możesz mieszkać w czystym i pachnącym domu, a przy tym mieć pewność, że na sztućcach i naczyniach, nie znajduje się cała tablica Mendelejewa. A spuszczając wodę z wanny, pralki czy zmywarki, nie zafundujesz naturze sporej dawki trucizny.

Stacjonarnie znajdziesz nas w Krakowie. Prawie w centrum miasta, na Rynku Dębnickim 10, gdzie stale rozszerzamy asortyment o produkty dostępne na wagę. 

Dążymy do bycia zero waste, ale wiemy, że lepiej iść małymi krokami niż narzucać sobie zbyt wiele. 

Zapraszam Cię do mojego sklepu,

Joanna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl