O sklepie

Cześć!

Jestem Joanna i to ja stoję za marką oŚrodek Czystości. To sklep, który powstał z potrzeby serca. Pragnienia, aby stworzyć przestrzeń, która pozwoli mi dołożyć małą cegiełkę do poprawy świadomości ekologicznej. Marzy mi się świat, w którym konsumenci będą podejmować odpowiedzialne wybory, a w sklepach sprzedawane będą produkty ekologiczne, etyczne, bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska. I co dla mnie szczególnie ważne – niepowiązane z testami na zwierzętach. A ponieważ wierzę, że świat najlepiej zacząć zmieniać od siebie, dlatego stworzyłam oŚrodek Czystości – miejsce, w którym będę mogła dzielić się swoją wiedzą i inspiracjami z innymi osobami.

Od dawna zgłębiałam tajniki świadomych zakupów, szczególnie tych „chemiczno-kosmetycznych”. Zawsze zwracam uwagę na to, czy dana marka jest etyczna, czy nie testuje na zwierzętach (marka jak i producenci składników) i czy jest przyjazna dla środowiska. Dlatego w oŚrodku Czystości każdy może mieć pewność, że znajdzie tylko produkty, które są bezpieczne dla ludzi i Matki Ziemi.

Środki czystości, kosmetyki oraz akcesoria, które znajdziecie w sklepie, dobieram bardzo uważnie, zwracając uwagę na kilka elementów– zarówno ich skład, jak i sposób produkcji oraz opakowanie. To produkty, z których sama korzystam na co dzień i które polecam swoim najbliższym. Wciąż szukam nowych inspiracji na rynku, aby zapewnić moim klientom możliwość bardziej etycznych i zrównoważonych zakupów.

Produkty, które tu znajdziecie, mają bardzo dobre, naturalne składy. Marki, które wspieram w sprzedaży, nie używają zbędnej chemii: konserwantów, chloru, alergenów, sztucznych barwników, fosforanów, parabenów, SLS, SLES, PEG. Są łaskawe dla środowiska, dla naszej skóry i powietrza, którym oddychamy.

Chemia też może być eko! Możesz mieszkać w czystym i pachnącym domu, a przy tym mieć pewność, że na sztućcach i naczyniach, nie znajduje się cała tablica Mendelejewa. A spuszczając wodę z wanny, pralki czy zmywarki, nie zafundujesz naturze sporej dawki trucizny.

Stacjonarnie znajdziesz nas w Krakowie na Targu Ekosfera (ul. Gromadzka 24c) w każdą sobotę w godzinach 7:00-14:00.

Dążymy do bycia zero waste, ale wiemy, że lepiej iść małymi krokami niż narzucać sobie zbyt wiele. 

Zapraszam Cię do mojego sklepu,

Joanna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl